Turknet İptal Dilekçesi

Turknet Abonelik İptali için bir çok yol var. Bunlar Kargo veya Posta yoluyla Dilekçe gönderme, Fax çekme ve E-Devlet üzerinden abonelik iptali gerçekleştirebilirsiniz. Dilekçe örneği için turknet resmi web sitesinde yayınlanan PDF formatındaki dilekçe örneğini sizler için hazırladık.

Dilekçe örneğini hazırlarken yazı tipi olarak 12 Punto kullanıldı. Yazı tipi olarak Arial yazı tipi kullanıldı. Kenar boşlukları için Üst,Sağ,Sol ve Alt için 2.5 Cm kenar boşlukları ayarlandı. Turknet İptali için dilekçe örneğimizi Word belgesi olarak hazırladık. Aşağıda yer alan örneği indirmek ücretsizdir. Tek yapmanız gereken indir butonuna tıklayarak örneği indirmek ve kendi abonelik bilgilerinize göre doldururak dilekçenizi ve arkalı önlü kimlik fotokopinizi numaralı faksa veya aşağıdaki adrese göndermeniz halinde gerekli işlemler başlatılacaktır.

Dilekçe örneklerine kimlik fotokopisi eklerken fotokopinin uygun bir yerine ne amaçla gönderildiğinin yazılması güvenliğiniz için önemlidir. Örneğin boş bir yere hafif kimlik fotokopisinin üstüne gelecek şekilde: Turknet Abonelik İptali İçin yazmanız doğru olacaktır


Turknet Adres: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul

Turknet Fax Numarası:0 212 216 55 60

Turknet Abonelik İptali Dilekçesi

Metin Kopyala Yapıştır Örneği

TURKNET İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

Aşağıda numaralarını belirttiğim sabit telefon ve internet hizmetimin ……………………. sebeplerden dolayı iptal edilmesini talep ediyorum.

Örnek Word Belgesi

Turknet İptal Dilekçesi
turknet abonelik iptali dilekçesi

Size Yardımcı Oldumu?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alan *